To miejsce to bardzo dziwne miejsce na mojej stronie. Nie mam w sobie żadnego talentu pisarskiego. A już na pewno literackiego. Z języka polskiego w szkole ledwo zdawałem z klasy do klasy. Zawsze za to dostawałem cięgi i było to moją piętą achillesową. Jednakże coś udało mi się stworzyć co nie leży w szufladzie a pojawiło się tutaj na mojej stronie w internecie. Wiele rzeczy jednak będzie namiętnie czekać na swoją publikację czy to tu czy też gdzieś indziej w innym medium przekazu. Miałem zamiar kiedyś napisać książkę. Zacząłem już nawet pisać i mam kilka rozdziałów, ale przecież nikt tego nie wyda i nie zapłaci. Poza tym nie piszę dla pieniędzy, a jedynie dla swojej własnej radości. Piszę też czasem to co sam chciałbym przeczytać. Nie sugerujcie się tym co w moich literkach jest zawarte. To jedynie wyobraźnia i świat fantazji często. Nie odzwierciedla to mnie, a jedynie moje pomysły na to co lubię pisać i najłatwiej mi się pisze. Nie identyfikujcie mnie z moimi literkami. Poniżej linki do kilku moich opowiadań i małej cząstki wierszy.

Seria ADAELA
Seria ta powstała nagle i bardzo niespodziewanie w mojej głowie. Sam nie wiem skąd pomysł na imię głównej bohaterki tych 3, jak na razie, opowiadań. Jednakże to jaki klimat wytworzyła we mnie sprawia, że opublikowałem to dla Was drodzy Przybysze. Nie dowiedziałem się nigdy czy się podobają te opowiadania czy też nie, ale co tam. Są. Tutaj.

Opowiadanie WYPRAWA
To jest poniekąd bardzo osobiste opowiadanie z kolei. Po jedym z upadków w moim życiu po prostu przeszło przez moje palce i zostało wklepane do komputera jednego z wieczorów. Ot taka refleksja.

Opowiadanie WIECZOREM
To opowiadanie jest najprosztszym trickiem romansidłowym. Po prostu taki romans na stronie. Niemalże jak dawne książki z serii dla Pań. Wszyscy wiemy o czym mówię;)

Opowiadanie NIEZNAJOMA
Kiedy aktualizowałem stronę i wprowadzałem kosmetyczne poprawki w tym dziale, za oknem rozpętała się burza. Zaczął padać deszcz. Wtedy właczyłem edytor textu i napisałem to opowiadanie. Jest myślę takie sobie. Ma jednak coś co sprawiło, że uznałem, że powinno tu być. Poza tym da trochę oddechu stronie. Myślę, że to pierwsza część z kolejnej serii. Tym razem o nieznajomej...

Opowiadanie EROTYCZNE
To opiwadanie powstało w pierwszy dzień roku 2008. Skłoniła mnie do tego pewna rozmowa na komunikatorze MSN. Kiedyś pisałem więcej takich opowiadań. Gdzieś niestety zaginęły. Może z czasem jeszce jakieś dodam. Na pewno nie będzie łatwo je przeczytać. Aby poznać jego zawartość należy coś dla mnie zrobić małego. Za każdym razem mam inny pomysł. Jak mnie znaleźć? Szukaj przybyszu:)

Wiersze
Wiersze pisałem od zawsze. Od jakiegoś czasu przestałem. Jakoś nic nie powstaje w mojej głowie. Jednakże jest to bardzo ważna część mojego życia pisanego. Pisałem je przez 10 lat. Teraz czasem też coś zdarza mi się napisać. Tutaj kilka z nich. Wybranych spontanicznie i bez specjalnego zastanowienia.

I te wszystkie literki umieszczone tutaj są czymś co jest dla mnie w życiu ważne. Czymś co zawsze dawało radość życia. W trudnych chwilach pozwalało na refleksje i zadumę. Czasem radosną a czasem wesołą. Mam jeszcze kilka opowiadań....

I kto powiedział, że dzień 31.12.2012 nie jest dobrym dniem na koniec świata? Gdzie i jak stwierdzono, że moje zycie nie jest moją własnością? Nie słyszałem. Mój Anioł tym razem będzie się musiał zdrowo natrudzić... bardzo mocno...
 
     
© Paweł K.  Daimoon 2006